JOALI - KB312
105m² - 3 slaapkamers
STIJLVOL EN SFEERVOL DUPLEXAPPARTEMENT IN EEN CHARMANTE HOEKRESIDENTIE GELEGEN IN DE ELIZABETLAAN, HOEK MET DE LIPPENSLAAN TE KNOKKE.
Ontdek dit bijzonder aangenaam duplexappartement, gelegen in een karaktervolle hoekresidentie op een mooie locatie. Deze woonst combineert charme, comfort en functionaliteit in een warme en uitnodigende sfeer.
Bij het betreden van het appartement komt u in een verzorgde inkomhall met gastentoilet. De gezellige leefruimte baadt in het licht en sluit naadloos aan op een aangenaam terras, waar het heerlijk vertoeven is. De volledig ingerichte keuken is praktisch opgevat en beschikt over een aanpalende berging met aansluiting voor een wasmachine en de cv-installatie.
Via de trap bereikt u de bovenverdieping, waar maatkasten zorgen voor extra bergruimte. De badkamer is uitgerust met een ligbad en een dubbele wastafel, aangevuld met een afzonderlijk toilet. De ruime slaapkamer vormt een rustige en comfortabele plek om tot rust te komen.
Verder beschikt het appartement over een privatieve kelder en een gemeenschappelijke fietsenberging.
Bovendien is er de mogelijkheid tot het aankopen van een garage in het gebouw.
Een uiterst charmant en instapklaar appartement, ideaal als vaste woonst, tweede verblijf of investering.